Ученики шестой школы, детское творчество, жизнь школьников

Ленько Дмитрий: Кого я считаю великим украинцем?

Ученики шестой школы, детское творчество, жизнь школьников

По этой теме в Интернете:

Джанкой » Образование: Школа-гимназия №6 » Школа-гимназия №6: ученики » Ленько Дмитрий: Кого я считаю великим украинцем?

Людство у своєму розвитку пройшло величезний шлях від кам’яної сокири й печерного способу життя до комп’ютерів і освоєння космосу. Кожен народ доклав до цього зусиль, і в кожної нації є люди, які все своє життя присвятили служінню людству чи своїй країні. Багато таких людей є й серед українців.
Проте, замислюючись над питанням, кого можна назвати дійсно Великим Українцем, мимохіть питаєш себе: хто вартий носити це високе звання? за якими критеріями треба оцінювати людей? хто все ж таки повинен визначати тих, кого можна назвати Великим? Великий українець, перш за все, має бути людиною, яка не розводить демагогію щодо того, як покращити життя українців, а робити щось для цього. Наприклад, видатний український вчений Євген Оскарович Патон, відомий на весь світ своїми досягненнями в галузі містобудівництва та зварювання, чи гетьман Богдан Хмельницький, який усе життя боровся за незалежність України.
Як на мене, великим українцем не можна назвати людину, яка не знала чи не знає української мови. За певних обставин вона могла не мати можливості розмовляти українською мовою, але не знати мову свого народу – значить втратити духовний зв’язок із ним, адже мова, як відомо, – це душа народу.
Я вважаю, що серед великих українців у першу чергу слід назвати Тараса Григоровича Шевченка. Своєю творчістю він закликав людей вставати на боротьбу проти російських великодержавних гнобителів. Його «Кобзар» був натхненням для багатьох поколінь поетів і письменників, не менше ця збірка цікавить нас і сьогодні.

У наш час Україну прославляють наші спортсмени й політики. Але, якщо внесок перших у розвиток країни та підняття її престижу серед інших незаперечний, то роль останніх дуже сумнівна.
Сподіваюся, що незабаром у нашій державі з’являться люди, які гідно зможуть представити Україну на міжнародній арені не тільки в спорті, а й у мистецтві, науці.


Источник:
Написал: ?   Дата: 2007-11-26 15:21
Комментарии:   Рейтинг:

Страницы комментариев:

Комментарий публикации на сайте 1.   Разместил Анонимный   2008-01-21 17:43     

супер спасибо мне какраз нужно было такое сочинение

Комментарий публикации на сайте 2.   Разместил Анонимный   2008-01-21 18:44     

Увы, молодой человек. Вы заблуждаетесь.Хмельницкий - предатель, и об этом свидетельствуют многие исторические факты, которые, к сожалению, не вошли в учебники истории. Т.Г.Шевченко - тоже непростой человек. Привирал он в своих виршах. Исторический факт. Я понимаю, такое хотят прочесть учителя, и не осуждаю Вас. Но, учите историю, и не только по учебникам. Удачи Вам.

Комментарий публикации на сайте 3.   Разместил Анонимный   2010-02-03 23:47     

\спс

Комментарий публикации на сайте 4.   Разместил Анонимный   2010-03-18 23:04     

спс)

Комментарий публикации на сайте 5.   Разместил школа № 56 Илья Белов 9-   2010-05-12 21:26     

всем дорого времени суток!!
благодарю за сочинение
пожалуйста не списівайте отсюда
ученики 9-а школі № 56им.К.Кутового

Комментарий публикации на сайте 6.   Разместил Dante McCREA   2010-09-29 15:57     

спс за сочениение прошу не списывать это соченение 8 в ош 50 г.макеевка

Комментарий публикации на сайте 7.   Разместил Анонимный   2010-12-11 18:27     

красавчик,мне так ни за что не написать

Комментарий публикации на сайте 8.   Разместил Анонимный   2011-02-08 20:28     

СПС