Ученики шестой школы, детское творчество, жизнь школьников

Олейникова Ирина:Моє розуміння поняття «Великий Українець»

Ученики шестой школы, детское творчество, жизнь школьников

По этой теме в Интернете:

Джанкой » Образование: Школа-гимназия №6 » Школа-гимназия №6: ученики » Олейникова Ирина:Моє розуміння поняття «Великий Українець»

Моє розуміння поняття «Великий Українець»
Тарас Шевченко, Леся Українка, Михайло Грушевський… Чи можна цих людей назвати великими Українцями? Безумовно, так. Отже, слід вирішити, яка людина може носити горде звання «Великий Українець».
На мою думку, великий Українець перш за все має бути українцем, тобто він повинен робити все для своєї держави. Українська історія дуже складна, тому таких людей досить багато.
Я думаю, неможливо визначити одного великого Українця серед сотен поетів, письменників, науковців, політичних діячів, спортсменів. Можна визначити людину, яка здобула найбільше перемог для країни, але неможливо сказати: «Ця людина зробила найбільше для України». Кожен з тих, хто номінований на звання «Великого Українця», однаково гідний цих слів. Один зробив більше, другий менше, але все ж таки зробив! Тому, на мою думку, великих Українців надзвичайно велика кількість.
Але повернемось до того, як визначити великого Українця. Ця людина може бути громадянином іншої держави, розмовляти іншою мовою, але вона має жити для України, захищати її гідність, любити її всім серцем і душею. Великого Українця треба визначати за його справами, а не словами. Це має бути людина, вчинки якої підтверджують слова.
Якби мене спитали, кого я можу назвати «Великим Українцем», то я відповіла б так: серед творчих людей це, безумовно, Тарас Шевченко; серед політичних діячів – Михайло Грушевський; серед спортсменів – Яна Клочкова.
Особисто я вважаю, що одного «Великого Українця» недостатньо. Це звання треба надати кільком людям, бо всі вони гідні його. Тому я сподіваюсь, що в майбутньому Україна матиме якнайбільше людей, гідних звання «Великий Українець».Олійникова Ірина, учениця 11-А класу


Источник: Олейникова Ирина
Написал: ?   Дата: 2007-11-26 15:27
Комментарии:   Рейтинг:

Страницы комментариев:

Комментарий публикации на сайте 1.   Разместил Анонимный   2007-12-06 22:12     

Ну и темы вам задают! Полный бред тема, такой же бредовый ответ... Может хватит из детей пионеров делать?

Комментарий публикации на сайте 2.   Разместил Анонимный   2007-12-06 23:46     

Да, детский максимализм... Ничего, с возрастом проходит.

Комментарий публикации на сайте 3.   Разместил Анонимный   2009-02-20 08:21     

а нам ещё и в школе студенты(практиканты) задали на такую тему сочинение написать!! бред такой

Комментарий публикации на сайте 4.   Разместил Анонимный   2009-12-12 11:33     

Що ви кажете!!!!!!!...я вважаю відповіть достойна...Молодець,Ірина,якщо дійсно так думаєшь...не можу назвати це "детским максимализмом" !