ГАИшники Львова пожаловались министру МВД, что Дорожный контроль мешает собирать взятки. Инспекторы на грани срыва

Новость в соцсетях
  •  
  •  
  •  
  •  

Захарченко Виталий Юрьевич-2В блоге главы МВД Захарченко В.Ю. появилось такое обращение:

Данило Галицький
Міністру внутрішніх справ
Захарченку В.Ю.

Колективна скарга

Далі терпіти той безпредел який твориться в ДАІ неможливо. Ми на грані зриву, що може привести до катастрофи. З призначенням начальником ДАІ Львівської області Васильківа Ф.Ф. особовий склад ДАІ відчув на собі усі апетити цього взяточника. Якщо при попередньому керівництві збирали гроші три рази на тиждень то при Васильківу щодня навіть с тих хто перебуває у відпуску і на больничних.

Такса визначена — 50 доларів в день, а МРЕВ мають свої такси до прикладу Стрий, Золочів, Броди, Новояворівьк по 5 тисяч доларів, Червоноград, Самбір, Дрогобич по 10 тисяч доларів на місяць, Львів 15, гроші збирає шофер Васильківа в гаражі біля Львівського МРЕВ на вул. Данила Апостола,11 — одним словом обкладені всі без виключення працівники ДАІ.

Стоїть питання чи можемо ми навести порядок на дорогах- відповідаємо впевнено ні. Бо мусимо думати як заробити по 50 доларів, бо іншими командіри не приймають. Пробували звертатися до заст. начальника ДАІ по службі Гапчича В.О., але він каже що не приділах, по кадрах Кмітя О., але він на такі речі не реагує, часто на роботі буває п*яненьким і то влаштовує того ж Васильківа Ф.Ф.

Механізм обдирання простий, хто не здає гроші за тим пускають негласку під командуванням нахалюги Фальшовніка Д.О. Виявляються дрібні порушення і зразу видають наказ по УВС на покарання. Раз- другий а на третій виганяють з ДАІ і призначають в патрульну службу. Повернутися назад в ДАІ можна але за гроші такса 5.000 тис.зелених.

Ще хочемо розповісти про в.о. командіра Львівської роти Кондрата такий собі тихоня. Але попробуй нездати гроші після зміни буде доїдати і додому телефонувати. Гуляє думка що генерал Цимбалюк М.М. вимагає призначити його начальником ДАІ м.Львова.

Тепер нас почав пресувати “Дорожній контроль”, але Васильків і Кондрат такі речі до уваги не приймають, щодня після зміни по 50 доларів здавай бо то святе, в нас виникає думка, а чи не вони замовили той “Дорожній контроль” показуючи свою принциповість і непідкупність?

Товаришу міністр, знаємо що Ви були у Львові, думали, що порозганяйте тих <<Полтавських взяточників>>, що окупіровали ДАІ бо ще світ такого не видів щоби шофер начальника ДАІ дістав медаль “За заслуги” за то що переїхав з Полтави до Львова возити Васильківа.

Знаємо, що перевірку почнуть з опитування, або позачергової атестації, яку дуже люблять в ДАІ проводити перевіряючі і начальники — бо то свіжий навар, але де ви виділи такого дурня щоби при командірах хтось написав правду – на другий день виженуть, а в кожного вислуги 10 -15 років, як сім”ю годувати?

Ще одно, як Ви були у Львові то вручали квартири і та подія викликала великий інтерес серед працівників міліції бо гуляє інформація, що квартир виділено набагато більше, але їх вручать тайно полтавчанам бо їх до Львова приїхало десь 25 чоловік, ми місцеві знов в прольоті і виникає питання, кому вигідно розвалити Львівську міліцію присилаючи до області тимчасових варягів, які отримають квартири і повтікають, і чи знає про такий бардак Президент ?

Начальник ДАІ Васильків Ф.Ф. на роботу майже не ходить чотири дні на тиждень сидить у Полтаві, керує бізнесом генерала Рудяка, а три дні катається в карпатах на лижах.

ПИТАННЯ:
1) товариш міністер Захарченко В.Ю. для чого Ви розвалюєте міліцію призначаючи таку кількість варягів-взяточників на Львівщину?
2) Чи не пора Вам піти у відставку і не мучити міліцію – будьте мужиком виж не міліціонер.

Копію листа направляємо Президенту В.Януковичу і в пресу.

З повагою, Небайдужі працівники і ветерани ДАІ Львівської області

16 01 2013, 19:01

Интересно, что данное сообщение было удалено из блога министра МВД, однако, пока что, осталось в кэше GOOGLE. Видимо, глава МВД занял окончательную позицию — всячески не бороться со взяточничеством, а если такие факты придаются огласке, то их нужно как можно скорее удалить, а авторов наказать.

Блог Захарченко

Напомним, что в октябре 2012 года, сотрудники ГАИ Львова облили кислотой автомобиль местного активиста «ДК» Ярослава Порады за то, что он проводил расследование о факте фальсификации ст.130 КУпАП. По этому поводу руководство «Дорожного контроля» дало пресс-конференцию в УНИАН. Отметим, что фальсификация «пьянки» — самая прибыльная статья для ГАИ, потому и обливают кислотой тех, кто мешает фальсифицировать.

ИСТОЧНИК

Читайте также: