Прокуратура проверяет информацию о браконьерском вылове рыбы в Северо-Крымском и Азово-рисовом каналах

Новость в соцсетях
 • 4
 •  
 •  
 •  

Прокуратура АР Крым организовала проверку информации о незаконном вылове рыбы в Северо-Крымском и Азово-рисовом каналах, распространенной через СМИ.

«Надзорное ведомство проверит обнародованные общественными активистами данные о действиях браконьеров, а также выполнение инспекторами рыбоохраны обязанностей по выявлению и устранению нарушений правил рыболовства», — сообщили нам в пресс-службе прокуратуры.

Напомним, мы писали о том, что 10 июня 2012 года джанкойские активисты ГРУ провели очередной рейд по водоемам Джанкойского района и обнаружили массовый вылов толстолоба на драч в районе первой насосной на Северо-Крымском – Азово-рисовом каналах.

Читайте также:

комментария 2

 1. Олександр:

  Будемо сподіватися що у обласній прокуратурі працюють ті, які не втратили людську сторону, яким не все одно де завтра будуть жити вони та їх діти. Візьміть ситуацію в руки та допоможіть своєму народу, якому давали присягу. Наведіть порядок, припиніть посягання на довкілля. Накажіть злочинців, які кришують браконьєрів, невже вам, не болить те що відбувається в державі? Розбудіть пам’ять та згадайте що таке честь, совість, відповідальність, подумайте як вам прийдеться дивитись своїм нащадкам, які їм приклади прийдеться показувати. Чому ми громадяни повинні боротись з тими від кого б ми мали отримувати допомогу? Скільки ще буде з’їдено ось так добутої риби, скільки покидьки будуть бігати на волі відчуваючи безкарність, аби почало щось рухатись в позитивному напрямку проти безправ’я? Невже ви думаєте що вас участь простого громадянина мине? І завжди пам’ятайте що хазяїн може помінятись в любий момент і щоб тоді ви не лишились поза своєї роботи яку ви напевне цінуєте.
  Просипайтесь та вставайте!

 2. Аноним:

  Ну, браток тебя и торкнуло……